Penziony v Dungarvan

Ubytování v Dungarvan v klidném prostředí a umístěné do méně frekventované budovy s rodinným zázemím. Přesně toto Vám nabídnou penziony v Dungarvan. Většina penzionů v Dungarvan se od hotelů v Dungarvan liší svojí velikostí a množstvím pokojů, přístupem personálu a také umístěním, které je často směrováno na periférie Dungarvan.
Řadit dle:


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

1. Seaview House, Dungarvan 

Foto: Seaview House, Dungarvan
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Located in Dungarvan in the Waterford County region, Seaview House, Dungarvan has a garden. The property features sea views and is 46 km from Waterford. The holiday home includes 9 bedrooms and a kitchen with a dishwasher and an oven.


2. Tannery Townhouse 

Foto: Tannery Townhouse
Pokojů: 12
Hodnocení hostů
91 %

Tannery Townhouse is home to an award-winning restaurant and is just a short walk from the seafront in Dungarvan. The property offers easy access to the area’s cycling and walking tracks.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí
osoby67 - 105 EUR za noc
Dvoulůžkový pokoj Superior s manželskou postelí
osoby59 - 105 EUR za noc

3. No 15 Tournore 

Foto: No 15 Tournore
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
89 %

Offering free WiFi and mountain views, No 15 Tournore is an accommodation situated in Dungarvan. The holiday home is in an area where guests can engage in activities such as windsurfing, cycling and fishing.


4. Clash-Brack, Dungarvan 

Foto: Clash-Brack, Dungarvan
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Clash-Brack, Dungarvan is located in Dungarvan. This holiday home has a garden. The holiday home is equipped with 3 bedrooms and a fully fitted kitchen with an oven. Waterford is 45 km from the holiday home. Waterford Airport is 46 km from the property.


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: